LP banner krups se postara 2800x600 V3.jpg

 

 

 

KRUPS SA POSTARÁ

 

PO DOBU OPRAVY V AUTORIZOVANOM SERVISE NÁHRADNÝ KÁVOVAR K ZAPOŽIČANIU ZDARMA


Aj keď sú kávovary KRUPS už dlhodobo zárukou kvality a vyznačujú sa špičkovými technológiami a jednoduchosťou ovládania, môže sa stáť, že potrebujete s niečím poradiť alebo opraviť chybný komponent. Preto sme pre Vás pripravili program KRUPS sa postará, ktorý Vám ponúkne nadštandardnú starostlivosť.

 

  Benefity KRUPS sa postará

 

 

 

 

 

Poradíme s nastavením, obsluhou a údržbou vášho kávovaru:

Potrebujete poradiť, ako používať kávovar? Navštívte www.krups.sk/kontaktuj-nas, alebo YouTube kanál KrupsCZSK. Nenašli ste odpoveď na váš dotaz? Kontaktujte našu zákaznícku linku +421 232 199 930. Vyškolení kolegovia našej zákazníckej linky vám odborne poradia s nastavením, obsluhou a údržbou kávovarov.
 

Zaistíme pre Vás profesionálny servis:

Spoločnosť KRUPS venuje maximálnu starostlivosť pri vývoji a výrobe kávovarov. Pokiaľ aj napriek tomu dôjde k závade, môžete navštíviť naše regionálne autorizované servisy. Kontakty na naše regionálne autorizované servisy nájdete na www.krups.sk/zakaznicke-sluzby/zaruka-opravy/opravy. Na uskutočnenie rýchlej a kvalitnej opravy, autorizované servisy objednávajú denne potrebné originálne náhradné diely priamo v centrálnom sklade.
 

Požičiame vám náhradný kávovar po dobu záručnej opravy:

V prípade predĺženia doby opravy na viac ako 7 dní, vám autorizovaný servis ponúkne zdarma zapožičanie náhradného kávovaru, ktorý vám bude daný priamo v autorizovanom servise.

 

 

 

Ako to funguje:

1. V prípade, že vám prestane fungovať zakúpený kávovar KRUPS, prineste ho na opravu do najbližšieho autorizovaného servisu KRUPS.
2. Pokiaľ trvá oprava viac ako 7 dní tak servis ponúkne službu Zapožičanie náhradného kávovaru zákazníkovi.
3. Servis ponúkne možnosť zapožičať náhradný prístroj, ktorý má aktuálne na sklade. Bude sa jednať o plnoautomatický kávovar KRUPS.
4. Na uplatnenie zapožičania musí zákazník vyplniť a podpísať registračný formulár v servise, súhlasiť s podmienkami akcie, mimo iného, že kávovar si zapožičia bez nároku na ďalšie služby vráti ho nepoškodený po oprave svojho kávovaru.
5. Po uskutočnení opravy vás bude kontaktovať príslušný servis ohľadne prevzatia vášho opraveného kávovaru.
6. Následne je treba priniesť zapožičaný funkčný a vyčistený kávovar spať do servisu.