Our History (krups usa)

NAŠA HISTÓRIA

Naším najkrajším príbehom ste vy.

Sága spoločnosti KRUPS sa už od roku 1846 hemží inováciami, odvážnymi rozhodnutiami a legendárnymi výrobkami navrhnutými tak, aby napĺňali potreby zákazníkov. Práve vďaka vám môže spoločnosť KRUPS naďalej písať svoju históriu bohatú na detaily a každý deň vás prekvapovať niečím novým.

2016

Latte Smart

Pre potreby zákazníkov, ktorí skoro ku všetkému používajú smartfóny, chcela spoločnosť KRUPS pridať na zoznam aj prípravu kávy. KRUPS Latte Smart je plne prepojený espresovač, na ktorom môžete vzdialene spustiť prípravu dokonalej šálky kávy jednoducho cez rozhranie smartfónu. Dokáže každému používateľovi pripraviť jeho obľúbenú kávu z ktorejkoľvek miestnosti v dome, umožňuje uloženie predvolieb a prispôsobenie nápojov, informuje o novinkách zo sveta kávy… a samozrejme aj varí úplne vynikajúcu kávu.

2013

THE SUB

Z úspešného partnerstva spoločností KRUPS a Heineken sa zrodil výrobok THE SUB – elegantná, štýlová pípa, ktorá je reakciou na rastúci dopyt zákazníkov po špičkovom systéme servírovania točeného piva v pohodlí domova. THE SUB ponúka vysoko kvalitné, dokonale vychladené točené pivo, ideálne pre chvíle strávené v príjemnej spoločnosti.

2012

Plne automatický espresovač

Keď zákazníci zatúžili pripraviť si doma rovnako kvalitnú kávu ako v kaviarni, spoločnosť KRUPS im vyšla v ústrety a predstavila plne automatický espresovač KRUPS EA9010, ktorý dokáže na jeden dotyk pripraviť dokonalé espreso, cappuccino alebo latte. Každá šálka tak prekypuje lahodnou chuťou a arómou, ktoré potešia všetkých milovníkov kávy. Model EA9010 je dodnes jediným prístrojom na trhu s automatickým čistením parnej trysky. Vďaka svojej praktickosti, elegantnému designu a vynikajúcej výslednej chuti zbiera nadšené recenzie spokojných zákazníkov z celého sveta.

2006

Nescafé Dolce Gusto

Zákazníci sa neuspokoja len s čiernou kávou. Po úspešnom partnerstve so značkou Nespresso sa spoločnosť KRUPS opäť spojila s firmou Nestlé a spoločne uviedli na trh prevratné prístroje Nescafé Dolce Gusto, ktoré prinášajú do domácností krásne našľahané cappuccino a zamatovo jemné latte. V nasledujúcich rokoch sa po celom svete predajú milióny takýchto kávovarov.

2004

BeerTender

Ľuďom nestačí k životu len káva. Preto sa spoločnosť KRUPS v roku 2004 spojila s firmou Heineken a spoločnými silami uviedli na trh prístroj BeerTender, vďaka ktorému si môžu zákazníci doma vychutnať dokonalé točené pivo. Prístroj chladí a udržiava ideálnu teplotu, ktorá umožňuje docieliť autentickú chuť točeného piva. Na zdravie!

1991

Prístroj Nespresso

V 90. rokoch dvadsiateho storočia sa zrazu celý svet zbláznil do kávy. Spoločnosť KRUPS začína expandovať za hranice Nemecka, a nie je žiadnym prekvapením, že najväčšie úspechy dosahuje so svojimi kávovarmi. V roku 1991 sa spoločnosť KRUPS púšťa do spoločného podniku s firmou Nestlé, ktorého výsledkom je… samozrejme prístroj Nespresso. Tento výrobok už vyše štvrť storočia robí rána milovníkov kávy nielen znesiteľnými, ale dokonca príjemnými.

1956

Vášeň pre kávu

Koniec 50. rokov dvadsiateho storočia je vzrušujúcou dobou pre všetkých vyznávačov lahodnej chuti – a rovnako aj pre spoločnosť KRUPS. V jej ponuke sa množia nové domáce spotrebiče, ktoré šetria čas a zosilňujú chuť, vrátane prvého mlynčeka na kávu značky KRUPS, elektrického mixéru 3Mix a v roku 1961 aj legendárneho elektrického kávovaru ONKO. Spoločnosť KRUPS objavila svoje pravé poslanie – a vášeň pre kávu!

1900

Spoločnosť KRUPS v Nemecku

Spoločnosť KRUPS sa už preslávila výrobou vysoko presných váh a v tomto segmente trhu sa stáva v Nemecku jednotkou. Váhy KRUPS sa budú predávať ešte vyše sto rokov.

1846

Vášeň pre detail

Príbeh spoločnosti KRUPS vypovedá o veľkej vášni pre detail. Robert Krups pôvodne vyrábal vysoko presné váhy. Jeho výrobky boli také spoľahlivé, že postupne prenikli do mnohých domácností. Zakladateľ firmy kedysi prehlásil: „Mojím veľkým prianím je dosiahnuť u mojich výrobkov najvyššiu mieru technickej dokonalosti.“ Toto prianie sa mu na radosť miliónov zákazníkov z celého sveta splnilo.