Intuition Preference+ EA875E10 new TUV.jpg
CERTIFIKÁCIA DOKONALE HYGIENICKÉHO POUŽÍVANIA EA875E10

RADY EVIDENCE & INTUITION
TERAZ S PRESTÍŽNOU CERTIFIKÁCIOU

Značka KRUPS považuje kvalitu svojich výrobkov, ich vplyv na zdravie a ľahké používanie za svoje hlavné priority. Preto vyvinula úplne jedinečný systém automatického čistenia kávovaru bez nutnosti rozoberania či manuálneho čistenia prístroja, ktorým sa pýši každý plnoautomatický kávovar značky KRUPS. Funkčnosť a hygienickosť tohto systému bola novo testovaná nezávislým a svetovo uznávaným inštitútom TÜV Rheinland. Odkaz na certifikát nájdete v galérii pri všetkých modeloch Intuition a Evidence spoločne s jeho presným popisom.

Preskúmať
Kr_EA872B10_BestSeller-V2.jpg
INTUITION PREFERENCE EA875U10

Displej s technológiou Smart Slide
výberom 11 nápojov
prémiovým dizajnom

Automatický kávovar KRUPS Intuition vás očarí svojim prémiovým vzhľadom a svojou neprekonateľnou jednoduchosťou. Intuitívne vás prevedie procesom prípravy kávy od samého začiatku až k dokonalej šálke espressa alebo cappuccina, ktoré si zakaždým zamilujete.

Preskúmať
krups web vizualy Evidence Eco EA897B10 opr.jpg
EVIDENCE ECO EA897B10

MAXIMÁLNA CHUŤ KÁVY,
MINIMÁLNY VPLYV NA PRÍRODU

Dokonalé prepojenie lahodnej kávy & ekologického prístupu k prírode. Úplne nové výrobné procesy umožnili vznik kávovaru vyrobeného zo 62 % recyklovaného plastu, ktorý je zároveň recyklovateľný až z 90 % a to všetko bez straty akejkoľvek funkčnosti vrátane jedinečného systému One-Touch Cappuccino.

Preskúmať
banner Novinky na webu KRUPS 2570x1536 px KP270A10.jpg
INFINISSIMA TOUCH KP270A10

Užite si nekonečné
možnosti prípravy kávy

NESCAFÉ® DOLCE GUSTO® INFINISSIMA TOUCH KP270A10
Užite si nekonečné možnosti prípravy horúcich aj studených nápojov navyše v ikonickom dizajne.

Preskúmať
krups web vizualy 2570x1536 vertuo XN910C10.jpg
VERTUO NEXT XN910C10

NOVÝ ROZMER KÁVY.
AKÁ BUDE TÁ VAŠA?

Úplne nová inovatívna príprava kávy. Doprajte si maximálne pohodlie pri používaní svojho kávovaru na ovládanie ktorého stačí jediné tlačidlo. Kávovar sám rozpozná typ aj veľkosť vami vybranej kapsule, navyše sa sám neustále aktualizuje pre ten najlepší pôžitok Nespresso.

Preskúmať