Intuition Preference+ EA875E10 new TUV.jpg
CERTIFIKÁCIA DOKONALE HYGIENICKÉHO POUŽÍVANIA EA875E10

RADY EVIDENCE & INTUITION
TERAZ S PRESTÍŽNOU CERTIFIKÁCIOU

Značka KRUPS považuje kvalitu svojich výrobkov, ich vplyv na zdravie a ľahké používanie za svoje hlavné priority. Preto vyvinula úplne jedinečný systém automatického čistenia kávovaru bez nutnosti rozoberania či manuálneho čistenia prístroja, ktorým sa pýši každý plnoautomatický kávovar značky KRUPS. Funkčnosť a hygienickosť tohto systému bola novo testovaná nezávislým a svetovo uznávaným inštitútom TÜV Rheinland. Odkaz na certifikát nájdete v galérii pri všetkých modeloch Intuition a Evidence spoločne s jeho presným popisom.

Preskúmať
krups web vizualy 2570x1536 Intuition Experience+ EA877D10.jpg
INTUITION EXPERIENCE+ EA877D10

KREATIVITE SA MEDZE NEKLADÚ.
VSTÚPTE DO SVETA NEKONEČNÝCH
MOŽNOSTÍ HORÚCEJ I ĽADOVEJ KÁVY

Nechajte sa okúzliť vylepšeným dizajnom z nerezovej ocele a popustite uzdu svojej fantázii. K dispozícii máte 21 horúcich aj studených nápojov, stačí vybrať svoj obľúbený a užiť si chvíľu kávovej dokonalosti.

Preskúmať
Sensation_deskto2p.png
SENSATION EA910B10

Vychutnajte si svoji kávu.
Aké jednoduché.

Toužíte po dokonalé kávě z čerstvě namletých zrn, ale máte rádi pohodlí jiných druhů přípravy kávy? Objevte nový kávovar Sensation, který vás provede celou přípravou kávy včetně možnosti přizpůsobení množství a intenzitě kávy, jak ji máte rádi a navíc se zcela automatickou údržbou.

Preskúmať
krups web vizualy Evidence Eco EA897B10 opr.jpg
EVIDENCE ECO EA897B10

MAXIMÁLNA CHUŤ KÁVY,
MINIMÁLNY VPLYV NA PRÍRODU

Dokonalé prepojenie lahodnej kávy & ekologického prístupu k prírode. Úplne nové výrobné procesy umožnili vznik kávovaru vyrobeného zo 62 % recyklovaného plastu, ktorý je zároveň recyklovateľný až z 90 % a to všetko bez straty akejkoľvek funkčnosti vrátane jedinečného systému One-Touch Cappuccino.

Preskúmať
krups web vizualy 2570x1536 vertuo XN910C10.jpg
VERTUO NEXT XN910C10

NOVÝ ROZMER KÁVY.
AKÁ BUDE TÁ VAŠA?

Úplne nová inovatívna príprava kávy. Doprajte si maximálne pohodlie pri používaní svojho kávovaru na ovládanie ktorého stačí jediné tlačidlo. Kávovar sám rozpozná typ aj veľkosť vami vybranej kapsule, navyše sa sám neustále aktualizuje pre ten najlepší pôžitok Nespresso.

Preskúmať