Mlynček na kávu KRUPS Fast-Touch GX204D10

Čerstvo namleté kávové zrná a korenie bez straty chuti
čítaj viac
Referenčné číslo : GX204D10

Základné údaje

POPIS

Výkonný mlynček pre prípravu čerstvo namletej kávy a oveľa viac

Čerstvo a kvalitne namletá káva je základom každého dobrého kávového nápoja. Mlynček na kávu KRUPS Fast Touch vám umožní jednoduché mletie kávy plnej arómy a chuti. Objavte svojho dokonalého pomocníka pre uvoľnené ráno: Kvalitné čepele z nehrdzavejúcej ocele pre rovnomerné výsledky od hrubého až po jemné mletie, ideálny objem 85 gramov, jednodotykové mletie, bezpečnostný spínač a oveľa viac. Mlynček Fast Touch môžete použiť aj na sekanie a mletie orechov, semienok, byliniek a korenín.

Špecifikácie

HLAVNÉ FUNKCIE
Kapacita mletia 85  g
OSTATNÉ FUNKCIE
Farba Nehrdzavejúca oceľ  
Príkon 200  W
Typ zástrčky EUR  
Farba zástrčky Čierna  

PRÍSLUŠENSTVO

Dokumentácia

FAQ

Udržiavať kávový mlynček v čistote je potrebné na dosiahnutie najlepších výsledkov, pokiaľ ide o chuť. Väčšina kávových zŕn obsahuje oleje, ktoré sa môžu časom zvýrazniť, a tým zmeniť chuť kávy. Po každom použití vyprázdnite zásobník na mletú kávu.
Pred čistením kávový mlynček vždy odpojte. Kávový mlynček, napájací kábel ani zástrčku nikdy nenamáčajte. Na čistenie spotrebiča nepoužívajte agresívne saponáty ani drôtenky.
Skontrolujte, či je spotrebič zapojený do zásuvky a veko je správne nasadené.
Ak stále nefunguje, obráťte sa na autorizované servisné stredisko.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Odporúčame kávové zrná skladovať na chladnom a suchom mieste. Mali by sa uchovávať v nepriehľadnej, vzduchotesnej nádobe. Kyslík a vlhkosť sú najväčšími nepriateľmi kávy, hneď ako sa pomelie, rýchlo stráca na kvalite: vlhkosť mení chuť aj arómu, káva sa stáva zvetranou, bez chuti. Kyslík oxiduje mletú kávu a posilňuje horkú chuť nápoja; kávové zrná by sa preto mali mlieť pred prípravou kávy.
Záleží na type kávovaru, ktorý používate. Preto je tiež mletá káva na espreso omnoho jemnejšia ako pre filtračný kávovar.
Mletie kávy priamo pred použitím zachováva jej arómu a chuť.
Celé kávové zrná môžete uchovávať aj niekoľko mesiacov. Hneď ako sa ale namelú, stráca káva rýchlo svoju arómu. Pri izbovej teplote je možné mletú kávu uchovávať 7 až 10 dní. Pre zachovanie arómy vašej mletej kávy odporúčame dodržiavať tieto pokyny: uchovávajte mletú kávu v nepriehľadnej, vzduchotesnej nádobe a v chladničke, kde ju môžete uchovávať po dobu jedného mesiaca.
Ak má váš kávový mlynček nôž, môžete mlieť aj korenie, orechy či celozrnné obilniny. Ak má váš kávový mlynček len žarnov, môžete mlieť len kávové zrná.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Scroll To Top