Home |  Precíznosť a dokonalosť espress KRUPS pre výnimočnú kávu

Precíznosť a dokonalosť espress KRUPS pre výnimočnú kávu

Vďaka zaujatiu a znalostiam svojich expertov vás KRUPS pozýva, aby ste s ním zdieľali intenzívne zážitky všetkými zmyslami. Všetkým našim prístrojom venujeme mimoriadnu pozornosť, aby vám mohli ponúknuť to najlepšie z každého zrnka kávy..

 

preciznost

 

Objavte s nimi arómu kávy

Vychutnajte si kávu plnú vôňe pri správnej teplote. Hydraulický systém prístrojov KRUPS zaistí kvalitu utláčaním a ideálnu teplotu.

 

preciznost

Kompaktný Thermoblock System KRUPS zaistí rýchlo stúpajúcu teplotou pre stále horúcu kávu už od prvej šálky. Vďaka kratšiemu prietokovému ohrevu vody nedochádza k poklesu teploty.

Navyše s kovovým kónickým mlynčekom môžete dosiahnuť troch rôznych stupňov jemnosti mletia kávy, aby ste si mohli vychutnať všetky arómy kávy a správneho pomletia u rôznych druhov nápojov. Použitý materiál zaisťuje dlhodobú odolnosť a výkon mlynčeka.

A konečne tempovací system KRUPS vyvinutý našimi odborníkmi využíva exkluzívny hydraulický systém zaisťujúci čo najsilnejšie stlačenie kávy, ktoré je dôležité pre optimálnu extrakciu aróm. Automatické čistenie sparovacej komory po každej káve zaručuje dlhú životnosť, menej častú údržbu a dokonalú hygienu.

Všetky technológie KRUPS majú oveľa vyšší výkon ako klasické mechanické kávovary.

 

 

 

 

 

 

 

"Tri stupne jemnosti mletia pre pôžitok z vône"

 

Kompaktnosť a dizajn

Elegantné a kompaktné espressa KRUPS sa dokonale hodia do vašej kuchyne.

 

mleti kavyKrups ponúka najkompaktnejšie modely na trhu s prepracovaným dizajnom a veľkosťou zodpovedajúcou papieru formátu A4. Vďaka malým rozmerom ľahko umiestnite prístroje KRUPS na pracovnú plochu, a preto si môžete dovoliť zakúpiť tento výnimočný, špičkovo spracovaný prístroj.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Výnimočný prístroj so špičkovým spracovaním"

 

Spoľahlivé a vyrobené ve Francúzsku

Prístroje KRUPS sú v priebehu výroby testované a kontrolované, čo zaisťuje ich vynikajúcu kvalitu.

 

vyrobene ve Fracnii

Všetky prístroje na zrnkovú kávu KRUPS sa vyrábajú vo Francúzsku v našej továrni v Mayenne. Každoročne sa tu vyrobia tisícky prístrojov, ktoré sa vyvážajú do celého sveta.

Naše výrobky sú v každej fáze výrobného procesu testované v oddelení kontroly kvality. Všetky technické súčiastky sú preverované nezávisle na sebe (mlynček, displej, odkvapkávacia miska atď.) A následne sú všetky zostavené prístroje opäť niekoľkokrát preskúšané (z hľadiska funkčnosti, tesnosti ...).

Prístroje espresso na zrnkovú kávu KRUPS vychádzajú zo skúseností našich tímov od návrhu až po jeho realizáciu. Vďaka týmto skúsenostiam môžeme naše prístroje označiť za najspoľahlivejšie na trhu. Tieto prístroje sú právom uznávané pre svoju kvalitu. Sú nositeľom certifikátu "Contrat Platinium", ktorý garantuje najlepšie výsledky v testoch z hľadiska výkonu, spoľahlivosti a kvality vzhľadom k norme. Odpovedať na požiadavky našich zákazníkov a plne ich uspokojiť pri používaní prístrojov je prioritou KRUPS.

 

 

 

 

 

 

 

"Úroveň spoľahlivosti patrí medzi najvyššiu na trhu"

 

Jednoduché použitie a čistenie

Intuitívne ovládanie a LCD * displej vás navedú na prípravu nápojov a údržbe prístroja.

 

Snadne pouziti

Espressa na zrnkovú kávu KRUPS sú automatické, a preto sa veľmi ľahko ovládajú. Kontrolný displej a najmä dotykový displej uľahčujú ovládanie a umožňujú intuitívne zaobchádzanie. Stačí sledovať pokyny a pripraviť si tak to najlepšie ristretto, espresso, lungo, cappucccino ... Milovníci kávy si môžu presne vybrať hrubosť mletia a objem kávy. U niektorých typov je možné nastaviť a uložiť vlastný druh nápoja pomocou menu "obľúbené". A pre milovníkov cappuccina vyvinul KRUPS špeciálnu technológiu, espresso na zrnkovú kávu s funkciou "one touch cappuccino", u niektorých typov prístrojov s automatickým čistením parnej trysky.

Údržba je navyše jednoduchá a neobyčajne jednoduchá vďaka hydraulickému systému, ktorý zabezpečuje pravidelné čistenie sparovacej komory, a vďaka automatickým programom na preplachovanie, čistenie a odvápňovanie, ktoré vám zaručí pohodlné užívanie. Na rozdiel od niektorých konkurenčných prístrojov nebudete nikdy musieť manuálne zasahovať do prístroja.

Stručne povedané, ergonómia a hygiena espress KRUPS na zrnkovú kávu zaručujú najlepší pôžitok z kávy.

 

*podľa typu

 

 

 

 

"Jednoduchá a neobyčajne jednoduchá údržba"