Home |  Espressá vsádzajú na jednoduchosť

Espressá vsádzajú na jednoduchosť

 

Espressá vsádzajú na jednoduchosť

Espressá Krups, ktoré sa veľmi podobajú profesionálnym strojom, v sebe teraz spájajú dokonalosť a jednoduché použitie.

Nové generácie espress urobili obrovský pokrok, čo sa týka kompaktnosti, ale predovšetkým aj ich jednoduchého použitiaMilovníci pravého espressa najviac vyhľadávajú stroje s mlynčekom. Ich jedinečnou výhodou je možnosť namlieť zrnká kávy tesne pred prípravou, čo predstavuje ďalšiu záruku kvality výsledného nápoja. Majú aj mnoho funkcií, ktoré sú ideálne na prípravu nápoja tak, aby presne splnil očakávanie všetkých v každom okamihu dňa.

 

 

Espresso na mieru…

Espressá Krups, ktoré sa čím ďalej tým viac podobajú profesionálnemu baristickému zariadeniu, ponúkajú niekoľko možností, ako pripraviť nápoj presne na mieru. Je možné nastaviť množstvo vody, jemnosť mletia, silu kávy, prípravu jedného alebo dvoch nápojov podľa programu, zvoliť si capuccinoVďaka kontrolným displejom je používanie týchto strojov novej generácie celkom jednoduché a dostupnejší než kedykoľvek predtým. Netreba študovať zložitý návod na obsluhu, pretože espressá sú prepracované i z hľadiska ergonómie. Pri modeloch s plne automatickým mlynčekom je možné zvoliť druh nápoja len dotykom – ristretto, espresso, káva, horúca voda, para… Funkcia capuccino, ktorú veľmi oceňujú gurmáni, uľahčuje prípravu mliečnych nápojov a často ponúka i automatické čistenie trysky na dosiahnutie dokonalej hygieny.

 

 

Výhody kontrolných displejov

Prevádzka espress poslednej generácie sa po vzore mobilných telefónov a joystickov herných konzol značne zjednodušila i napriek dokonalejším funkciám. Pri modeloch Krups Expresso Full Auto a Krups Expresso YY8111 tak otočné tlačidlo umožňuje intuitívne sa pohybovať v menu a programoch: stačí sa riadiť pokynmi, ktoré sa zobrazujú na podsvietenom LCD displeji.
Alebo ešte lepšie, pri modeloch s plne automatickým mlynčekom, ako je Krups Expresso Full Auto YY8128 a Plnoautomatické espresso Barista EA900030 umožňuje dotykový TFT displej ovládať všetky operácie a nastavenia bez akéhokoľvek rizika omylu, a to i s farebným displejom pri modeli Barista. Zostáva si len pochutiť si

 

 

 

 

Jednoduchosť na celej čiare

Rovnaký prístup k zjednodušovaniu platí i pre prevádzku a údržbu, ktoré sú čím ďalej tým jednoduchšie. Netreba sledovať počet použití, automatické výstrahy upozornia, kedy treba vykonať čistenie stroja alebo vymeniť filtračnú vložku. V praxi je tomu tak, že nové modely nevyžadujú únavné rozobratie, pretože manuálne operácie sú znížené na minimum.

 

    

 

Kapsle sú ešte jednoduchšie!

A pre tých, ktorí si prajú len stlačiť tlačidlo a nestarať sa o nič ďalšie, sú tu stroje na kapsle, ktoré sú bezkonkurenčné, čo sa jednoduchosti použitia týka. Ich prevádzka je úplná hračka a údržba je takmer nulová. Nehovoriac o tom, že ponúkajú široký výber nápojov pre všetkých