Home |  5 dobrých dôvodov, prečo si zamilovať KRUPS espresso

5 dobrých dôvodov, prečo si zamilovať KRUPS espresso

S našimi plnoautomatickými kávovarmi si vychutnáte kávu presne tak, ako ju mate rádi.

5 duvodu

 

Vychutnajte si v každej šálke vôňu čerstvo mletej kávy

barista
 

Naše espressa sa veľmi podobajú profesionálnym prístrojom a plne rešpektujú odporúčania na prípravu správneho espressa, najmä čo sa týka teploty a doby extrakcie aróm. Využívajú originálne postupy baristov.

 
"Využívajú originálne postupy baristov"

 

Pripravte si jednoducho teplé nápoje

 
obsluhaOzajstní milovníci espressa sa vyznajú v káve a chcú si pripraviť obľúbený nápoj podľa svojej chuti. Pre nich sú určené naše espressa na zrnkovú kávu, ktoré sa veľmi podobajú profesionálnym prístrojom. Ak patríte medzi milovníkov ozajstného espressa, môžete vďaka našim prístrojom získať rovnako kvalitné aróma aj u vás doma. Pretože aj keď je recept na dobré espresso známy, jedine plnoautomatické prístroje ho umožnia jednoducho pripraviť doma.

 

 

 

"Už dnes môžete mať rovnako kvalitnú arómu aj doma"

 

Pochutnajte si na káve, akú máte radi. Sami si pripravte kávové nápoje podľa svojej chuti

kavaKaždý si môže podľa svojho želania a chuti vybrať odrodu kávy, alebo si dokonca pripraviť vlastnú zmes z rôznych druhov (arabica, robusta, liberica, excelsa, skybur), odrôd (Icatu, Mondo Nuevo, Catuai, SL 49) a podľa krajiny pôvodu kávových zŕn (Brazília, Etiópia, Guatemala, Indonézia, Jamajka). Vďaka výnimočne odolnému kovovému mlynčeku môžete do našich prístrojov nakupovať kávu v najlepších pražiarniach, objaviť tak nové odrody a vycibriť si svoju kávovú kultúru. Navyše vám KRUPS espressa na zrnkovú kávu dovolia pripraviť si kávu podľa chuti a regulovať množstvo kávy a hrubosť mletia.
 
 
 

"Každý si môže vybrať odrodu kávy podľa svojho želania"

 

Doprajte si naozajstné kvalitné espresso za výhodnú cenu

cenaNa rozdiel od prístrojov na kapsule si do espressa na zrnkovú kávu môžete vybrať kávu, na akú máte chuť. Pretože sú espressa uspôsobené na veľké množstvo kávy, majú jednotlivé porcie nízke obstarávacie náklady. Napríklad pri kúpe 250 g kávy za 4,60 € a použitia 7 g na šálku činí obstarávacia cena jedného espresa 0,13 €. To je pre milovníka dobrej kávy veľmi výhodná kúpa. Zrnková káva by tak stála trikrát menej ako káva v kapsuliach.

 

 

 

"Trikrát lacnejšie ako káva v kapsuliach"

 

Obmedzte so zrnkovou kávou dopady na životné prostredie

zivotne prostrediEspressa na zrnkovú kávu sú šetrné k životnému prostrediu, pretože využívajú surové kávové zrná, a teda k ich spracovaniu a baleniu potrebujú menej energie. Preto ak je káva bez obalu, odpadajú problémy s recykláciou podov a kapsúl. Navyše, ak vlastníte záhradu, kávová usadenina, ktorá zostane v zásobníku espressa na zrnkovú kávu, je veľmi dobré ekologické hnojivo. Je to vlastne organická, plne biologicky rozložiteľná hmota vhodná do kompostu alebo na záhon.

 

 

 

"V súlade s rešpektom k životnému prostrediu"