Home |  Káva |  Plnoautomatické espressá |  Plnoautomatické espresso Latt’Espress EA8298

Plnoautomatické espresso Latt’Espress EA8298


Najmenší plnoautomatický kávovar na svete - Cappuccino jedným dotykom - Jednoduchá údržba kávovaru

Plnoautomatické espresso Latt’Espress EA8298

Intuitívny LCD displej

Nastaviť si môžete množstvo vody, intenzitu a teplotu kávy, aby Váš pôžitok z nápoja bol vždy perfektný.

Dokonalé mliečne nápoje

Parná tryska pre perfektné napenenie mlieka vytvorí dokonale jemnú a nadýchanú mliečnu penu.

Nádoba na mlieko

Nádoba je prepojená s parnou dýzou a umožňuje pohodlnú prípravu cappuccina jedným dotykom.

Na všetky druhy a veľkosti nápojov

Zväčšený priestor pod výpustom pre všetky veľkosti šálok od ristretta po cafe latte.

Najmenšie plnoautomatické espresso na svete s pohodlným ovládaním a jednoduchým používaním.

Cappuccino jedným dotykom - Stačí stlačiť len jedno tlačidlo: Plnoautomatické espresso s praktickou nádobou na mlieko pripraví lahodné cappuccino jednoduchým stlačením jedného tlačidla.

Najsilnejšie stlačenie kávy. Aby mala vaša káva čo najviac chuti a arómy, musí byť pred sparením stlačená dostatočnou silou. Kávovary KRUPS sú vybavené unikátnym, hydraulicky stláčacím systémom, ktorý stlačí kávu silou 30 kg/cm2, a zaručí tak najintenzívnejší pôžitok z plnej chuti a arómy kávy.

Nastaviteľný kovový kónický mlynček. Vysokokvalitný kovový mlynček, ktorý sa používa aj v profesionálnych kávových prístrojoch, má záruku švajčiarskej kvality. Mlynček je možné individuálne nastaviť na tri stupne jemnosti mletia. Využite jemnejšie nastavenie pre espresso s bohatou penou, hrubšie pre lahodnú povzbudzujúcu kávu. Ako jediný na trhu prispôsobuje dĺžku mletia tak, aby vždy použil presné množstvo kávy.

Kompaktný Thermoblock® systém: Vždy správna teplota kávy. Každý barista rovnako ako KRUPS vie, aké dôležité je podávať kávu ideálne horúcu. KRUPS využíva elektronicky riadený prietokový ohrev v patentovanom Thermoblocku®, ktorý zaistí sparenie kávy správnou teplotou už od prvej šálky. Vďaka veľkému priestoru pod výpustom môžete experimentovať nielen s teplotou, ale aj s veľkosťou šálok a pohárov.

Všetky druhy a veľkosti nápojov. Pripravte si akýkoľvek druh kávy! One-touch Cappuccino EA829E ponúka zväčšený priestor pod výpustom prispôsobený pre všetky veľkosti šálok od ristretta po caffè latte. Zväčšená miska na odkvapkávanie zvyšuje komfort používania.

Vychutnajte si perfektné mliečne nápoje. Vďaka odnímateľnej nádobe na mlieko s magnetickým prichytením k podstavcu môžete kedykoľvek uskladniť mlieko v chladničke. Hadička spája prístroj s nádobou na mlieko a parnou tryskou, ktorá umožňuje perfektné napenenie mlieka, a tým tak vykúzli dokonale jemnú a nadýchanú mliečnu penu. Vďaka funkcii one-touch stačí iba stlačiť jedno tlačidlo na prípravu mliečnych kávových nápojov a prístroj urobí všetko za Vás.

Intuitívny LCD displej. Pripravte si kávu presne takú, ako ju máte radi. Zvoľte si silu, množstvo vody a teplotu kávy, aby Váš pôžitok z nápoja bol vždy perfektný. Praktické ovládanie na čelnej strane - tlačidlo cappuccino a tlačidlo funkcie čistenia sú vždy po ruke.

Šetrite energiu vďaka možnosti nastavenia automatického vypnutia.

Každý KRUPS sa čistí sám. Kávovary KRUPS majú voľbu automatického čistenia alebo začatia čistenia sparovacej komory na želanie. Nikdy nemusíte sparovaciu komoru manuálne vyberať, namáčať, nastavovať, odmasťovať alebo premazávať (u konkurencie 1× týždenne alebo 1× mesačne). Iba si nastavíte automatický program alebo manuálne zvolíte prepláchnutie sparovacej komory. O nič viac sa nestaráte a v pokoji si vychutnávate svoju kávu ako v kaviarni, pretože každý KRUPS sa čistí sám.

Perfektná voda. Vodný filter „Claris Aqua“ s protismerným prúdením ako pri profesionálnych filtračných systémoch pripraví pH neutrálnu vodu bez zápachu chlóru a výrazne redukuje množstvo nežiaducich látok.

Odvápňovanie. Vodný kameň je veľkým nepriateľom prístrojov, ktoré pracujú s ohrevom vody. Niektoré prístroje sa musia veľmi často odvápňovať, ale na rozdiel od konkurencie sa pri KRUPS kávovaroch započítava do limitov na odvápnenie len príprava horúcej vody alebo mliečnej peny, nie však príprava čiernych kávových nápojov. Thermoblock® a antikorové vedenie vody sú odolné proti usádzaniu vápenatých usadenín. Prístroj sa po každej príprave kávy vypustí, a tým vyzrážané molekuly vápnika odvedie do misky na odkvapkávanie.

KRUPS šetrí váš čas aj peniaze!