Home |  Káva |  Plnoautomatické espressá |  Plnoautomatické espresso Latt’Espress EA829P

Plnoautomatické espresso Latt’Espress EA829P


Cappuccino jedným dotykom - Technologie Quattro Force - S odnímateľnou nádobkou na mlieko

Plnoautomatické espresso Latt’Espress EA829P

Lahodné cappuccino jedným dotykom

Vychutnajte si lahodné cappuccino vo Vašej obľúbenej šálke s KRUPS One-Touch Cappuccino systémom. Latt'Espress Vám umožňuje pripraviť si Vaše obľúbené cappuccino, uložiť si ho na ďalšie použitie, či si ho ľahko prenastaviť.

Lahodné cappuccino jedným dotykom

Vďaka One-Touch cappuccino systému KRUPS, Latt'Espress pripraví lahodné cappuccino zo skutočných a čerstvých ingrediencií. Kompaktné rozmery prístroja poskytujú plné pohodlie bez toho, aby bola obmedzená jeho kapacita. Kávovar je vybavený nádobkou na kávové zrná s obsahom 260 g a 1,7 l nádobou na vodu pre zaistenie bohatej chuti cappuccina v kompaktnom balení. Medzi ďalšie funkcie patrí odnímateľná nádoba na mlieko, LCD obrazovka a KRUPS kompaktný Thermoblock systém, ktorý zaisťuje perfektný výsledok už od prvej šálky.

Kompaktný prístroj pre veľké cappuccino

S KRUPS Latt'Espress vybaveným One-Touch cappuccino systémom si vychutnáte dokonale vyváženú chuť cappuccina pripraveného z pravých a čerstvých surovín iba jedným dotykom. Jeho kompaktné rozmery pasujú perfektne do akejkoľvek kuchyne, bez toho, aby bola obmedzená jeho kapacita alebo pohodlné ovládanie. Kávovar je vybavený nádobkou na kávové zrná s obsahom 260 g a 1,7 l nádobou na vodu. Ďalej zahŕňa odnímateľnú nádobku na mlieko, ktorá je prakticky navrhnutá tak, aby sa zmestila do dverí chladničky, a KRUPS kompaktný Thermoblock systém pre dokonalú chuť Vášho nápoja už od prvej šálky.

KOMPAKTNÝ DESIGN

Kompaktné rozmery kávovaru zabezpečia, že sa šikovne zmestí do každej kuchyne, bez toho aby bola akokoľvek obmedzená jeho kapacita (1,7 l nádobka na vodu, veľká 260g nádoba na kávové zrná).

ODNÍMATEĽNÁ NÁDOBA NA MLIEKO

Pripraviť dokonalé cappuccino je ľahké s novou KRUPS odnímateľnou nádobou na mlieko, ktorá je navrhnutá tak, aby sa zmestila do dverí chladničky pre ľahšie skladovanie.

INTUITÍVNY DISPLEJ

S intuitívnym LCD displejom, ktorý umožňuje jednoduchšiu údržbu.

KRUPS KOMPAKTNÝ THERMOBLOCK SYSTÉM

KRUPS technológia vystihujúca pravú chuť kávy.

PRIAMY PRÍSTUP KU CAPPUCCINU A FUNKCII OPLACHOVANIA

Priamy prístup k funkcii automatického prepláchnutia Vám pomôže naplno si vychutnať Vaše mliečne nápoje.

Každý KRUPS sa čistí sám

Kávovary KRUPS majú voľbu automatického čistenia alebo zahájenia čistenia sparovacej komory na želanie. Nikdy nemusíte sparovaciu komoru manuálne vyberať, namáčať, nastavovať, odmasťovať alebo premazávať. Len si nastavíte automatický program alebo manuálne zvolíte preplach sparovacej komory. O nič viac sa nestaráte a v pokoji si vychutnávate svoju kávu ako v kaviarni, pretože každý KRUPS sa čistí sám.

Quattro Force

Novo vyvinutá technológia Quattro Force sa zameriava na štyri hlavné faktory, ktoré sú obzvlášť dôležité pre prípravu kávy:

  • Nový, extrémne odolný ActiveSpeed mlynček dokáže ušetriť až 20% času pri každom mletí a vďaka vysoko kvalitným materiálom sa tiež vyznačuje veľkou životnosťou.
  • Sparovacia jednotka kompaktného Thermoblock ® bola vyvinutá tak, aby vaša káva mala vždy tú správnu teplotu. KRUPS využíva elektronicky riadený prietokový ohrev v patentovanom Thermoblocku®, ktorý zaistí sparenie kávy správnou teplotou už od prvej šálky.
  • Funkcia Ultraflat Tamping je dôležitá pre správnu extrakciu kávy. Kávovary KRUPS sú vybavené unikátnym hydraulickým systémom, ktorý stlačí kávu silou 30 kg / cm2 a zaručí tak najintenzívnejší pôžitok z plnej chuti a arómy kávy.
  • Latte Smart je naviac vybavený funkciou AutoClean. Táto funkcia zaručí, že po každej príprave nápoja dôjde k vyčisteniu vnútorných častí thermoblocku. To nielen zvyšuje životnosť kávovaru, ale aj znižuje aktívnu údržbu na minimum.

Oprava produktu po dobu 10 rokov

  • Navrhnutý pre jednoduchú opravu
  • Nízke náklady na rýchle dodanie náhradných dielov po dobu 10 rokov
  • 6500 servisných centier po celom svete