Home |  Káva |  Plnoautomatické espressá |  Plnoautomatické espresso Espresseria Automatic EA9010

Plnoautomatické espresso Espresseria Automatic EA9010


S dotykovým displejom - Pripraví až 17 druhov kávy - Profesionál medzi plnoautomatickým kávovarmi

Plnoautomatické espresso Espresseria Automatic EA9010

Dotykový displej

Jednoduchá obsluha vďaka dotykovému displeju.

Dokonalé espresso

Perfektný výsledok prípravy kávy – bohatá pena, jedinečná chuť.

Automatický mlynček

Mlynček na kávu s prednastavenými programami mletia podľa zvoleného nápoja.

Cappuccino jedným dotykom

Jedinečný 2-stupňový systém ohrevu a napenenia mlieka priamo v šálke.

2-stupňová technológia penenia mlieka

Skúsený barista vloží najprv parnú dýzu do spodnej časti nádoby, aby sa mlieko zohrialo. Až keď je mlieko dostatočne horúce, pohybuje dýzou smerom k povrchu a vytvára mliečnu penu. To má za následok najlepšiu možnú konzistenciu a kvalitu mliečnej peny. Plnoautomat KRUPS EA9010 Barista pracuje na rovnakom princípe 2-stupňového penenia, aby sa dosiahli optimálne výsledky.

17 receptov – 6 nových receptov na čiernu kávu (lungo, long black, doppio, americká káva, ranná káva, red eye) a 3 nové recepty s mliekom (flat white, káva s mliekom, mliečna káva)

Profesionálny barista nepripravuje ristretto a espresso rovnako!

Volí rôznu hrubosť mletia kávy v závislosti od zvoleného nápoja (pomocou upravenia vzdialenosti mlecích kameňov), rovnako ako množstvo namletej kávy, aby bol výsledok vždy perfektný bez kompromisov. Rovnako tak aj KRUPS EA9010 nastavuje hrubosť, teplotu vody a jej množstvo podľa zvoleného nápoja. Buď ponecháte továrenské nastavenie 5 najobľúbenejších kávových nápojov, alebo si jednoducho nastavíte a uložíte svoje vlastné – presne tak, ako káva chutí vám.

Každý dobrý barista má vyskúšaných mnoho receptúr a vybrané svoje obľúbené, ale tiež sa rád prispôsobí individuálnym prianiam svojich zákazníkov!

KRUPS EA9010 umožní až 8 členom domácnosti uložiť si 8 vlastných receptov a odlíšiť si ich aj farebne na veľkom farebnom displeji.

100 % ovládanie na prednej strane.

Ovládanie a všetky funkcie sú prístupné z čelnej strany prístroja. Jednak je to pohodlné a jednak sa tak šetrí miesto, pretože sa zmenšuje nevyhnutný manipulačný priestor okolo prístroja.

Najsilnejšie stlačenie kávy. Aby mala vaša káva čo najviac chuti a arómy, musí byť pred sparením stlačená dostatočnou silou. Kávovary KRUPS sú vybavené unikátnym, hydraulicky stláčacím systémom, ktorý stlačí kávu silou 30 kg/cm2, a zaručí tak najintenzívnejší pôžitok z plnej chuti a arómy kávy.

Nastaviteľný kovový kónický mlynček. Vysokokvalitný kovový mlynček, ktorý sa používa aj v profesionálnych kávových prístrojoch, má záruku švajčiarskej kvality. Mlynček sa automaticky nastaví podľa zvoleného druhu nápoja.

Kompaktný Thermoblock® systém: Vždy správna teplota kávy. Každý barista rovnako ako KRUPS vie, aké dôležité je podávať kávu ideálne horúcu. KRUPS využíva elektronicky riadený prietokový ohrev v patentovanom Thermoblocku®, ktorý zaistí sparenie kávy správnou teplotou už od prvej šálky. Vďaka veľkému priestoru pod výpustom môžete experimentovať nielen s teplotou, ale aj s veľkosťou šálok a pohárov.

Každý KRUPS sa čistí sám. Kávovary KRUPS majú voľbu automatického čistenia alebo začatia čistenia sparovacej komory na želanie. Nikdy nemusíte sparovaciu komoru manuálne vyberať, namáčať, nastavovať, odmasťovať alebo premazávať (u konkurencie 1× týždenne alebo 1× mesačne). Iba si nastavíte automatický program alebo manuálne zvolíte prepláchnutie sparovacej komory. O nič viac sa nestaráte a v pokoji si vychutnávate svoju kávu ako v kaviarni, pretože každý KRUPS sa čistí sám.

Odvápňovanie. Vodný kameň je veľkým nepriateľom prístrojov, ktoré pracujú s ohrevom vody. Niektoré prístroje sa musia veľmi často odvápňovať, ale na rozdiel od konkurencie sa pri KRUPS kávovaroch započítava do limitov na odvápnenie len príprava horúcej vody alebo mliečnej peny, nie však príprava čiernych kávových nápojov. Thermoblock® a antikorové vedenie vody sú odolné proti usádzaniu vápenatých usadenín. Prístroj sa po každej príprave kávy vypustí, a tým vyzrážané molekuly vápnika odvedie do misky na odkvapkávanie.

KRUPS šetrí váš čas aj peniaze!