Home |  Káva |  Plnoautomatické espressá |  Espresseria Automatic EA90 |  Plne automatický kávovar Krups Espresso Automatic EA907D10

Plne automatický kávovar Krups Espresso Automatic EA907D10


S dotykovým displejom - Pripraví až 17 druhov kávy - Profesionál medzi plnoautomatickým kávovarmi

Plne automatický kávovar Krups Espresso Automatic EA907D10

Plne farebný dotykový displej s ovládaním vpredu

Prirodzené a intuitívne ovládanie pomocou farebného dotykového displeja pre okamžité výsledky.

Cappuccino na jeden dotyk s automatickým čistením parnej trysky

Ľahké čistenie a údržba vďaka automatickému premývaniu a čisteniu napeňovacej trysky.

Ako od baristu: výber vhodného mletia

Pripravte si ristretto alebo espresso ako od profesionálneho baristu vďaka nastaveniu množstva a jemnosti mletia.

Moderná technológia na prípravu dokonalej kávy.

Systém Quattro Force sa stará o optimalizáciu jednotlivých krokov procesu prípravy espressa.

Káva ako od baristu v pohodlí vášho domova

Rad Barista je vrcholom ponuky KRUPS a je určená pre tých najnáročnejších zákazníkov. Jedná sa o plnoautomatické espressá, ktoré automaticky pripravia perfektné espresso, kávu a mliečne nápoje a postarajú sa sami aj o čistenie systému vrátane parnej trysky. Pri príprave akéhokoľvek typu nápoja automaticky nastaví jemnosť mletia aj teplotu vody tak, aby bolo dosiahnuté dokonalého výsledku ako od profesionálneho baristu.

Tento nový prístroj EA9070 Barista New Age vychádza z predchádzajúcej generácie EA9010 a prináša so sebou niekoľko noviniek. Novo disponuje technológiu Quattro Force vďaka ktorej je dosiahnutá ešte vyššia kvalita pripravovaných nápojov. Taktiež bol zdokonalený dizajn prístroja: nová je odkvapkávacia nádoba, ktorá je teraz výrazne širšie, čo zvyšeje jej praktickosť a bol prepracovaný dizajn mriežky pre nahrievanie šálok, ktorý dodáva prístroju viac elegancie.

17 receptov
6 nových receptov pre čiernu kávu (lungo, long black, doppio, americká káva, ranná káva, red eye) a 3 nové recepty s mliekom (flat white, káva s mliekom, mliečna káva)

Profesionálny barista nepripravuje ristretto a espresso rovnako!
Volí rôznu hrubosť mletia kávy v závislosti na zvolenom nápoji (pomocou upravenie vzdialenosti mlecích kameňov) rovnako ako množstvo namletej kávy, aby bol výsledok vždy perfektný bez kompromisov. Rovnako tak si prístroj nastavuje hrubosť, teplotu vody a jej množstvo podľa zvoleného nápoja. Buď ponecháte továrenské nastavenia 5 najobľúbenejších kávových nápojov, alebo si jednoducho nastavíte a uložíte svoje vlastné presne podľa Vašej chuti.

2-stupňová technológia penenie mlieka
Skúsený barista vloží najskôr parnú trysku do spodnej časti nádoby, aby sa mlieko zahrialo. Až keď je mlieko dostatočne horúce, pohybuje tryskou smerom k povrchu a vytvára mliečnu penu. Výsledkom je najlepšia možná konzistencia a kvalita mliečnej peny. Plnoautomat KRUPS EA9070 Barista New Age pracuje na rovnakom princípe 2-stupňového penenie, aby boli dosiahnuté optimálne výsledky.

Každý dobrý barista má vyskúšané mnoho receptúr a vybrané svoje obľúbené, ale tiež sa rád prispôsobí individuálnym prianiam svojich zákazníkov!
KRUPS EA9070 umožní až 8 členom domácnosti uložiť si svojich vlastných 8 receptov a odlíšiť si ich aj farebne na veľkom farebnom displeji.

100% ovládanie na prednej strane.
Všetky funkcie a ovládanie je prístupné z čelnej strany prístroja. Jednak je to pohodlné a jednak sa tak šetrí miesto, pretože sa zmenšuje potrebný manipulačný priestor okolo prístroja. Na ovládanie prístroja bol navrhnutý prehľadný farebný dotykový displej.

Quattro Force

Novo vyvinutá technológia Quattro Force sa zameriava na štyri hlavné faktory, ktoré sú obzvlášť dôležité pre prípravu kávy:

Activespeed_mlynekNový extrémne odolný nastaviteľný Activespeed mlynček s kónickým tvrarom dokáže ušetriť až 20% času pri každom mletí. Vďaka vysoko kvalitným materiálom sa vyznačuje dlhou životnosťou a dáva tak záruku švajčiarskej kvality. Preto je využívaný tiež v profesionálnych kávových prístrojoch. Prístroje z radu EA9000 sú výnimočné tým, že dokážu automaticky nastaviť hrubosť mletia podľa zvoleného nápoja.
 

Sparovaci_jednotkaSparovacia jednotka. Každý barista rovnako ako KRUPS vie, aké dôležité je podávať kávu pri optimálnej teplote. KRUPS využíva elektronicky riadený prietokový ohrev v patentovanom Thermoblocku®, ktorý zaistí sparenie kávy správnou teplotou už od prvej šálky.


 

Ultraflat_tempovaniFunkcia Ultraflat Tamping zabezpečuje najsilnejšie stlačenie kávy. Aby Vaša káva mala čo najviac chuti a arómy, musí byť pred sparením stlačená dostatočnou silou. Kávovary KRUPS sú vybavené unikátnym hydraulicky pěchovacím systémom, ktorý stlačí kávu silou 30 kg / cm2 a zaručí tak najintenzívnejší pôžitok z plnej chuti a arómy kávy.

 

AutocleanFunkcia AutoClean Vám zaručí, že po každej príprave nápoja dôjde k vyčisteniu vnútorných častí Thermoblocku®. To nielen zvyšuje životnosť kávovaru, ale aj znižuje aktívnu údržbu na minimum. Nikdy nemusíte sparovacej komoru manuálne vynímať, namáčať, nastavovať, odmasťovať alebo premazávať. Len si nastavíte automatický program alebo manuálne zvolíte preplach sparovacej komory. O nič viac sa nestaráte a v pokoji si vychutnávate svoju kávu ako v kaviarni, pretože každý KRUPS sa čistí sám.
 

Perfektná voda 
Vodný filter "Claris Aqua" s protismerným prúdením ako u profesionálnych filtračných systémov pripraví pH neutrálnu vodu bez zápachu chlóru a výrazne redukuje množstvo nežiaducich látok. 

Odvápňovanie 
Vodný kameň je veľkým nepriateľom prístrojov, ktoré pracujú s ohrevom vody. Niektoré prístroje sa musia veľmi často odvápňovať, avšak na rozdiel od konkurencie sa u KRUPS kávovarov započíta do limitov pre odvápnenie len príprava horúcej vody alebo mliečnej peny, nie však príprava čiernych kávových nápojov. Thermoblock® a nerezové vedenie vody sú odolné proti usadzovaniu vápenatých usadenín. Prístroj sa po každej príprave kávy vypustí a tým vyzrážané molekuly vápnika odvedie do odkvapovej misky. 

Opraviteľnosť produktu po dobu 10 rokov 
Opravitelnost 10 letNavrhnutý pre jednoduchú opravu
Nízke náklady pre rýchle dodanie náhradných dielov po dobu 10 rokov
6500 servisných centier po celom svete 
 

KRUPS šetrí Váš čas i peniaze!

FAQ
Stiahnuť