Home |  Káva |  Plnoautomatické espressá |  Evidence EA89 |  Evidence EA891C10

Evidence EA891C10


Elegantné plnoautomatické espresso s technológiou Quattro Force a funkciou prípravy dvoch caffè latte súčasne

  • › Novinka
Evidence EA891C10

Pretože na detailoch záleží

Úplne nové automatické espresso KRUPS Evidence je navrhnuté pre prípravu dokonalej kávy v pohodlí domova. Ponúka perfektné výsledky prípravy kávy až do posledného detailu v elegantnom a modernom dizajne. Je vybavený technológiou KRUPS Quattro Force vďaka ktorej je zabezpečená kvalita prípravy od mletia zŕn až po napustenie do šálky. Dáva na výber z 15 rôznych nastavení, ktoré obsiahnu všetky Vaše obľúbené nápoje. Vďaka jeho kompaktným rozmerom si môžete vychutnať prvotriednu kvalitu v pohodlí Vášho domova.

15 nápojov
Espresso, dvojité espresso, káva, dvojitá káva, cappuccino, dvojité cappuccino, macchiato, dvojité macchiato, zelený čaj, čierny čaj, bylinkový čaj, ristretto, napenené mlieko, Doppio a Americano.

2 mliečne nápoje súčasne
KRUPS Evidence je absolútne výnimočný funkciou automatickej prípravy dvoch mliečnych nápojov súčasne. Znižuje tak dobu prípravy na minimum.

Poháre na caffè latte až 15,8 cm
Unikátnou vlastnosťou KRUPS Evidencia je možnosť prípravy caffè latte do pohára s výškou až 15,8 cm. Môžete tak pripravovať svoje obľúbené nápoje bez akéhokoľvek obmedzenia.

Funkcia "Extra shot" a "Dark"
Jedinečnou funkciou je možnosť "Extra Shot" pridaním extra porcie espressa do akéhokoľvek nápoja alebo voľba "Dark" pre prípravu tmavej kávy silnej a výraznej chuti.

Quattro Force

Novo vyvinutá technológia Quattro Force sa zameriava na štyri hlavné faktory, ktoré sú obzvlášť dôležité pre prípravu kávy:

Activespeed_mlynekNový extrémne odolný nastaviteľný Activespeed mlynček s kónickým tvrarom dokáže ušetriť až 20% času pri každom mletí. Vďaka vysoko kvalitným materiálom sa vyznačuje veľkou životnosťou a dáva tak záruku švajčiarskej kvality. Preto je využívaný tiež v profesionálnych kávových prístrojoch. Mlynček je možné individuálne nastaviť na tri stupne jemnosti mletia. Ako jediný na trhu prispôsobuje dĺžku mletie tak, aby vždy použil presné množstvo kávy.
 

Sparovaci_jednotkaSparovacia jednotka kompaktného Thermoblocku® bola vyvinutá tak, aby vaša káva mala vždy tú správnu teplotu. KRUPS využíva elektronicky riadený prietokový ohrev v patentovanom Thermoblocku®, ktorý zaistí sparenia kávy správnou teplotou už od prvej šálky.
Ultraflat_tempovaniFunkcia Ultraflat Tamping zabezpečuje najsilnejšie stlačenie kávy. Aby Vaša káva mala čo najviac chuti a arómy, musí byť pred sparením stlačená dostatočnou silou. Kávovary KRUPS sú vybavené unikátnym hydraulicky pěchovacím systémom, ktorý stlačí kávu silou 30 kg / cm2 a zaručí tak najintenzívnejší pôžitok z plnej chuti a arómy kávy.AutocleanFunkcia AutoClean Vám zaručí, že po každej príprave nápoja dôjde k vyčisteniu vnútorných častí Thermoblocku®. To nielen zvyšuje životnosť kávovaru, ale aj znižuje aktívnu údržbu na minimum. Nikdy nemusíte sparovacej komoru manuálne vynímať, namáčať, nastavovať, odmasťovať alebo premazávať. Len si nastavíte automatický program alebo manuálne zvolíte preplach sparovacej komory. O nič viac sa nestaráte a v pokoji si vychutnávate svoju kávu ako v kaviarni, pretože každý KRUPS sa čistí sám.
 

Perfektná voda 
Vodný filter "Claris Aqua" s protismerným prúdením ako u profesionálnych filtračných systémov pripraví pH neutrálnu vodu bez zápachu chlóru a výrazne redukuje množstvo nežiaducich látok. 

Odvápňovanie 
Vodný kameň je veľkým nepriateľom prístrojov, ktoré pracujú s ohrevom vody. Niektoré prístroje sa musia veľmi často odvápňovať, avšak na rozdiel od konkurencie sa u KRUPS kávovarov započíta do limitov pre odvápnenie len príprava horúcej vody alebo mliečnej peny, nie však príprava čiernych kávových nápojov. Thermoblock® a nerezové vedenie vody sú odolné proti usadzovaniu vápenatých usadenín. Prístroj sa po každej príprave kávy vypustí a tým vyzrážané molekuly vápnika odvedie do odkvapovej misky. 

Opraviteľnosť produktu po dobu 10 rokov 
Opravitelnost 10 letNavrhnutý pre jednoduchú opravu
Nízke náklady pre rýchle dodanie náhradných dielov po dobu 10 rokov
6500 servisných centier po celom svete 
 

KRUPS šetrí Váš čas i peniaze!