Home |  Krups VIP servis, pohoda za všetkých okolností

Krups VIP servis, pohoda za všetkých okolností

Aj keď sú naše kávovary veľmi intuitívne a na kvalitu vo výrobe kladieme veľký dôraz, môže sa stať, že potrebujete s niečím poradiť alebo niečo opraviť. Preto máme na náš servis vysoké nároky, a Vy sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť.

VIP service

Potrebujete poradiť, ako používať kávovar? Navštívte naše webové stránky http://www.krups.sk/services. Nenašli ste odpoveď na Vašu otázku? Kontaktujte našu zákaznícku linku 232 199 930. Vyškolení kolegovia našej zákazníckej linky Vám odborne poradí s nastavením, obsluhou a údržbou kávovaru.

Spoločnosť Krups venuje maximálnu starostlivosť pri vývoji a výrobe kávovarov. Ak aj napriek tomu dôjde k poruche, môžete navštíviť naše regionálne autorizované servisy. Kontakty na naše regionálne autorizované servisy nájdete tu. Na základe odborných znalostí servisných technikov a technickému zázemiu je diagnostika závady vykonaná do 24 hodín. O priebehu opravy môžete byť veľmi rýchlo informovaní. Pre vykonanie rýchle a kvalitné opravy autorizované servisy objednávajú denne potrebné originálne náhradné diely priamo v centrálnom sklade. V priebehu niekoľkých dní sú náhradné diely k dispozícii.

V prípade predĺženia doby opravy na viac ako 7 dní Vám autorizovaný servis ponúkne zadarmo zapožičanie náhradného kávovaru. Táto ponuka platí pre automatické kávovary, ktoré sú zákazníkom odovzdané priamo do autorizovaného servisu.